Hakkımızda

Elit Yönetim Hakkında

Elit Profesyonel Bina ve Site
Yönetim Hizmetleri

Elit Profesyonel Bina Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Deneyimli yetkin, genç ve dinamik kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Hedefimiz müşterilerimiz ile bire bir iletişim kurarak güven üzerine bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Her projede yapılan analizler doğrultusunda rasyonel işletme projesini oluşturup,aidatları belirler,tebliğ eder,toplar ve muhasebeleştirir.

Eskiden binalar müstakil veya tek katlıydı ancak gelişen teknoloji ile birlikte, günümüzde çok katlı apartman ve sitelerin sayıları oldukça artmaya başladı. Bu çok katlı bina ve sitelerin her geçen gün sayılarının artması ile birlikte apartman ve sitelerde yönetim işi çok zorlaştı. İş yükününde artması sebebiyle kimse yönetici olmak istememektedir. Yönetici/yöneticiler binanın kendi içinden seçilse bile mutlaka yönetici olan kişiler sorunlarla karşılaşmaktadır. Aidatların zamanında tahsil edilememesinden dolayı borçların birikmesi, yönetici ile komşular arasında iyi ilişkilerin kavgaya dönüşmesi ve en önemlisi de alınan ortak kararların uygulanmasında problemlerle karşılaşılması, sorunların büyümesine neden olmuştur. 

    Çok büyük kitlelere hitap etmek, onların ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarını çözmek, ihtiyaçları doğrultusunda doğru zamanda doğru hizmeti verebilecek personeli sevk ve idare etmek, tam anlamıyla profesyonellik ve uzmanlık gerektiren konular olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Özetle yukarıda belirtilen birtakım sebeplerden dolayı Profesyonel yöneticiliğin önemi de bu noktadan itibaren başlamış ve uzmanlık gerektiren bir meslek dalı olmuştur.

  Şirketimiz: alanında farklı dallarda uzmanlaşmış şirket ortaklarının bir araya gelmesi ile ve geçmiş yıllardaki tecrübelerini birleştirerek Elit Yönetim çatısı altında, apartman ve site yöneticiliği işi ile faaliyet göstermektedir. Elit Yönetim olarak binlerce dairenin gayrimenkul danışmanlıklarını ve apartman ve site yöneticiliğini yapmış olmanın verdiği güven ve gururla, büyüyen hedefleri ile her geçen gün müşteri sayısı hızla artmaktadır.